Vision Express

https://www.visionexpress.lv

Laiks redzēt 40+

Vision Express sadarbībā ar lielāko lēcu ražotāju pasaulē "Essilor" un citām Latvijas optikām rīko akciju, kuras galvenais mērķis ir popularizēt zināšanas par presbiopiju un risinājumiem, kā atvieglot dzīvi ar šo problēmu, lietojot progresīvās brilles.

Akcija ir vērsta uz visiem cilvēkiem, kuru vecums ir 40+. Tieši pēc 40 dzīves gadiem mūsu redze sāk pasliktināties fizioloģisku faktoru dēļ. Novērojamās problēmas skaidri redzēt tuvumā saistās ar presbiopijas attīstību, kas arvien biežāk apgrūtina ikdienas darbu tuvos attālumos.

Vēlamies iedrošināt ikvienu regulāri pārbaudīt redzi un izglītot par progresīvājām briļļu lēcām, kas spēj padarīt ērtāku ikdienu briļļu lietotājam.

Progresīvās brilles ir mūsdienīgas un tehnoloģiski attīstītas brilles, kas radītas cilvēkiem ar presbiopiju. Pateicoties īpašajam dizainam, progresīvās briļļu lēcas vienlaicīgi koriģē redzi visos attālumos. Augšējā lēcas daļa ir atbildīga par skaidru redzamību tālumā, apakšējā koriģē tuvuma redzamību, vidējā - vidējo attālumu redzamību. Progresīvās brilles piemeklē individuāli, atbilstoši lietotāja vajadzībām, briļļu ietvara tipam, presbiopijas attīstības pakāpei un redzes defekta veidam. Tās ir pieejamas daudzās dažādās versijās. Progresīvās lēcas var pārklāt ar speciāliem pārklājumiem un UV filtriem.  

  • Akcijas ietvaros ir iespēja saņemt 50Eur atlaižu kuponu Varilux progresīvajām briļļu lēcām, kā arī iegādājoties progresīvās brilles, var bez maksas pārbaudīt redzi mūsu optikas veikalos. Vizītes laikā Jūs varēsiet veikt profesionālu redzes pārbaudi, saņemt redzes korekcijas diagnozi, briļļu izvēles padomus, kā arī atlaidi – progresīvo briļļu iegādei.

Spied uz kuponu, izprintē un dodies uz sev tuvāko Vision Express veikalu.

Vision Express veikals

Kupons bezmaksas redzes pārbaudei, pērkot progresīvās briļļu lēcas

50Eur kupons Varilux progresīvajām brillēm

Rīga, Brīvības iela 90  brivibas-redze-1.jpg  
Rīga, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 4  zam-redze-1.jpg  zam-50-1.jpg
Rīga, Marijas iela 3  marijas-redze-1.jpg  marijas-50-1.jpg
T/c Akropole, Rīga, Maskavas iela 257  akropole-redze-1.jpg  akropole-50-1.jpg
T/c Alfa, Rīga, Brīvības gatve 372  alfa-redze-1.jpg  alfa-50-1.jpg
T/c Mols, Rīga, Krasta iela 46  mols-redze-1.jpg  mols-50-1.jpg
T/c Spice, Lielirbes iela 29
Jūrmala, Jomas iela 58  jurmala-redze-1.jpg  jurmala-50-1.jpg
Ventspils, Andreja iela 7  ventsp-redze-1.jpg  ventspils-50-1.jpg
Liepāja, Kārļa Zāles laukums 6  liepaja-redze-1.jpg  liepaja-50-1.jpg
Daugavpils, Rīgas iela 72  dpils-redze-1.jpg  dpils-50-1.jpg
Rēzekne, Latgales iela 17  rezekne-redze-1.jpg  rezekne-50-1.jpg
Jelgava, Lielā iela 14-16  jelgava-redze-1.jpg  jelgava-50-1.jpg

Kampaņa spēkā no 13.02. - 13.04.2020. Kuponus atprečot var līdz 31.12.2020.

Vai zināji, ka...

  • 57% Latvijas iedzīvotāju vecumā līdz 50 gadiem ir redzes problēmas
  • 95% Latvijas iedzīvotāju, vecuma grupā virs 40 gadiem, nezina, kas ir presbiopija, bet 60% saprot, ka redzes pasliktināšanās pēc 40+ gadiem ir normāls process
  • 57% nezina, ka profesionālu redzes pārbaudi mūsdienās var veikt arī lielākajās Latvijas optikās uz vietas (tai skaitā arī Vision Express veikalos)
  • 69% iedzīvotāju 40+ vecuma grupā pārbauda redzi retāk kā reizi gadā kaut ieteicamais ir vismaz reizi gadā, kā arī pēc 40 gadu vecuma regulāri ir jāveic acs spiediena mērījums

Ja vēlies uzzinātu plašāku informācija par akcijas mērķi un progresīvajām briļļu lēcām, tad vaicā mūsu konsultantiem Vision Express veikalos vai dodies uz www.laiksredzet.lv