Vision Express

https://www.visionexpress.lv

Acs tīklenes digitālais foto - FUNDUS KAMERA

Kas ir acs tīklenes digitālais foto?

Tas ir jūsu tīklenes, acs nervu un asinsvadu attēls augstā kvalitātē, kas veikta ar modernu digitālo aprīkojumu (Fundus kameru). Šī tehnoloģija ļauj izmeklēt acis un pamanīt dažāda veida novirzes un slimības jau agrīnā stadijā. Tagad ir iespējams savlaicīgi pamanīt glaukomu un tīklenes makulārās izmaiņas. Laikus pamanītas slimības ir iespējams kontrolēt un pat izārstēt. Šī procedūra ļauj kvalitatīvāk sekot jūsu redzei un acu veselībai.

Acīs tīklenes digitālā fotografēšana ir sarežģīts process, kas ļauj iegūt detalizētu acs aizmugures attēlu. Šī funkcija ļauj rūpīgi sekot jūsu acu veselībai. Turklāt fundus kamera atļauj pamanīt tādas slīmības kā diabētu, augstu asinsspiedienu, paaugstinātu holesterīna līmeni, insulta risku un dažādus simptomus, kas norāda uz galvas smadzeņu audzēju.
Izmeklējumi ar fundus kameru tiešām ir ļoti svarīgi.
Mēs iesakām veikt jūsu acu tīklenes fotografēšanu, īpaši ja:
  • jums ir vairāk nekā 40 gadu
  • jums ir cukura diabēts.

Kā iegūt acs tīklenes attēlu?

Šis pakalpojums ir pieejams trīs Vision Express optikas veikalos 
  • t/c „Spice”,
  • Marijas ielā 3
  • Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 4

Pārbaudes laikā okulists ar fundus kameru nofotografēs aci un iegūs augstas izšķirtspējas attēlu. Izmantojot iegūto fotoattēlu, okulists pastāstīs par jūsu acu kopējo veselības stāvokli.
Iegūtie attēli glabāsies jūsu kartē, un nākamajā apmeklējuma reizē okulists varēs salīdzināt izmaiņas jūsu acu veselībā.