Vision Express

https://www.visionexpress.lv

SEIKO COMPUTER Xtra

717-0010376548w-849x565.jpgRedze bez piepūles tuvā un vidējā attālumā

Šodienas briļļu nēsātāji intensīvi strādājot tuvumā un bieži lietojot viedtālruņus, planšetdatorus un klēpjdatorus izvirza ļoti augstas prasības pret redzes kvalitāti tuvos un vidējos attālumos. Lai novērstu dedzinošu sajūtu un sāpes acīs, ir nepieciešama perfekta redzes korekcija. Ar neatbilstošām brillēm no saspridzinājuma var smagi ciest arī kakla un muguras zona.

Iesakām SEIKO COMPUTER Xtra, jo:

  • Tās pastāvīgi nodrošina perfektu redzi tuvā un vidējā attālumā no 30 cm līdz 2m
  • Ar tām pieaug darba produktivitāte un dienas laikā acis praktiski nenogurst un nerodas redzes traucējumi
  • Šo lēcu jaunais dizains nodrošina patiesi plašas tuvo un vidējo attālumu skata zonas

Novērš acu piepūli

SEIKO COMPUTER Xtra nodrošina ideālu ergonomiku darbā ar datoru un acs muskuļi veicot skata pāreju tūkstošiem reižu dienā starp ekrānu, klaviatūru un dokumentiem praktiski nenogurst.

Lēcas apakšdaļā, 10 mm zem centrēšanas krusta, sākas stabila lasīšanas zona. Uz augšu no lasīšanas zonas 25 mm apgabalā optiskais stiprums pakāpeniski samazinās atbilstoši izvēlētajam lēcas degresijas lielumam. Lēcas augšējā daļā optiskais stiprums ir nemainīgs.

Šīs jaunās SEIKO degresīvā komforta lēcas, salīdzinot ar parastajām monofokālajām lēcām, piedāvā pacientiem ar vecuma tālredzību ievērojami plašākus tuvās un vidējās distances redzes laukus.

SEIKO COMPUTER Xtra lēcām ir arī priekšrocības darbam tuvumā salīdzinot ar klasiskajām progresīvajām lēcām. Tām ir ļoti plašas tuvā un vidējā attāluma redzes zonas ar maigu pāreju starp tām. Bez tam, šo lēcu valkātājs neizjutīs attēla šūpošanos un kropļojumus.