Vision Express

https://www.visionexpress.lv

SEIKO SuperCleanCoat

Perfekta redze un perfekts izskats

Polimēra briļļu lēcu efektivitātes rādītājus un piemērotību ikdienas lietošanas apstākļiem būtiski uzlabo augstas kvalitātes pārklājumi. SEIKO SuperCleanCoat (SCC) ir visaugstākās klases pārklājums, kas labi noderēs arī visizvēlīgākajiem klientiem.

Visi šī pārklājuma veidošanas posmi tiek kontrolēti un katra lēca ar SEIKO SCC pārklājumu pirms nosūtīšanas tiek rūpīgi pārbaudīta. Nepārtraukta ražošanas procesu ievērošana ir pamats izcilām lēcu īpašībām un kvalitātei.

Iesakām SEIKO SuperCleanCoat pārklātās lēcas, kas:

  • Nodrošina izcili skaidru un kontrastainu redzi
  • Pateicoties speciālam virsmas klājumam ir patiesi viegli tīrāmas
  • Pateicoties īpaši cietajam slānim HardCoat ir noturīgas pret skrāpējumiem
  • Pateicoties īpašajai uzbūvei nodrošina ilgu lēcu mūžu

Piemērots ikvienai situācijai

Izcili skaidra redze

SEIKO daudzu gadu pieredze pārklājumu tehnoloģiju jomā garantē ļoti skaidru redzi. Klājuma daudzslāņu sistēma ir ļoti perfekti līdzsvarota un optimizēta katram lēcu materiālam. Tas garantē nemainīgu kvalitāti katrai ar SCC pārklātajai lēcai.

Ļoti viegli tīrāms

SuperCleanCoat padara lēcu virsmu ļoti gludu. Ūdens pilieni vienkārši notek no tās, bet putekļi un citi netīrumi nepielīp un tos var ļoti viegli notīrīt.

Ārkārtīgi izturīgs

Izcilas gaismas caurlaidības īpašības lēca var zaudēt, kad tā ir saskrāpēta. SEIKO lēcu īpaši cietais klājums HardCoat padara lēcas patiesi izturīgas.