Vision Express

https://www.visionexpress.lv

SEIKO SYNERGY Xtra

Jaunās, universālās progresīvās lēcas ar palielinātiem redzes laukiem

Jaunajās lēcās SYNERGY Xtra ir apvienotas labākās īpašības no SEIKO iepriekšējiem produktiem SEIKO SYNERGY un SEIKO SYNERGY X.

Rezultāts ir ērtas progresīvās lēcas, kas ir ideāli piemērotas briļļu valkātājiem gan tuvredzības, gan tālredzības korekcijai.

SEIKO SYNERGY Xtra ir lieliska izvēle ikvienam presbiopam, kas vēlas augsta līmeņa redzes komfortu un vieglu pierašanu pie progresīvām lēcām.

Iesakām SEIKO SYNERGY Xtra ar:

  • Vieglu pierašanu un augstu redzes komfortu visās dzīves situācijās;
  • Par 20% plašākiem redzes laukiem kā SEIKO VISION X lēcām;
  • Ļoti nelielu attēla šūpošanās efektu;
  • Būtiski samazinātiem līdz pat 40% attēla kropļojumiem lēcas perifērijā.

Rūpīgi izstrādāta tehnoloģija, kas nodrošina papildus redzes komfortu

Šo lēcu lietotāju ieguvumi ir plašāki skaidrās redzes lauki gan skatam tuvumā, gan tālumā.

Saplūstot diviem veiksmīgiem SEIKO SYNERGY dizainiem ir radīta jauna lēca, ko ir daudz vieglāk ieteikt klientiem. Ar SEIKO SYNERGY Xtra tiks veikta lieliska redzes korekcija presbiopiem pacientiem tuvredzības un arī tālredzības gadījumos.


Bet tas vēl nav viss: līdztekus citiem pazīstamiem lēcu materiāliem SEIKO SYNERGY Xtra tagad ir pieejamas arī Tribrid izpildījumā. Tribrid ir jauns lēcu materiāls ar uzlabotu stiprību, tas ir ļoti viegls, dzidrs, caurspīdīgs, un tam piemīt izcilas optiskās īpašības, kas padara Tribrid par ideālu materiālu visiem progresīvo lēcu nēsātājiem, kas piekopj aktīvu dzīvesveidu.