Vision Express

https://www.visionexpress.lv

Saulesbrilles mūsdienās ir ne tikai stila aksesuārs, bet arī veids kā rūpēties par veselību, jo tās var pasargāt acis no spilgtas gaismas un vizuāli mainīt sejas formu. Mūsdienu cilvēka garderobē, saulesbrilles var būt neskaitāmās variācijās, pielāgotas konkrētam tērpam, stilam, garastāvoklim utt. Turklāt saulesbrilles ir pieejamas arī cilvēkiem, kam nepieciešama redzes korekcija (skatīt optiskās saulesbrilles).

whatsapp-image-2017-07-07-at-15-44-45-1.jpg

Ja esat autovadītājs vai daudz laika pavadāt pie ūdens vai sportojot, tad izvēlieties polarizētas saulesbrilles, kas nodrošina pastiprinātu aizsardzību un ievērojami uzlabo redzes kontrastu un acu labsajūtu spilgta apgaismojuma apstākļos. 

Iedomājieties, kādas saulesbrilles vēlaties un tās noteikti atradīsiet mūsu optikas salonos, kur mūsu konsultanti palīdzēs tās piemeklēt katram individuāli, ņemot vērā vēlmes, ikdienu un to, kas piestāv.

Mūsu optikas veikalos ir pieejamas saulesbrilles sākot no 9 eiro, kā arī ir pieejamas daudz un dažādu zīmolu saulesbrilles (Ray Ban, Dior, Dolce Gabbana, Marc Jacobs, Emporio Armani, Gucci, Silhouette, Versace, Police, Fendi, Hugo Boss, Miu Miu, Bvlgari, Calvin Klein, Hello Kitty, Chopard u.c.), kuras iepriekš būsiet arī redzējuši augstākās modes žurnālos.